Cart

מי אני?

היי, שמי קרן בוטל ואני שמחה לארח אותך כאן. אני מקווה שהידע שיש לי להציע, ישרת אותך.
מאז שאני זוכרת את עצמי, אני יוזמת ומניעה תהליכים. השאיפה לחיים עצמאיים ולמימוש עצמי פעמה בי מגיל צעיר ואת עבודתי הראשונה התחלתי כבר בגיל 14. בגיל 21, במקביל ללימודיי האקדמיים, התחלתי במסלול הקרירה בו צעדתי במשך שנים רבות כדוברת עיריית קריית אתא ויועצת תקשורת לראש העיר. בהמשך, סיפקתי שירותי דוברות גם למרכז הרפואי "בני ציון" ולחברת המלח לישראל.

לאחר מספר שנים, החלטנו בן זוגי ואני לעבור לתל אביב והתחלתי את דרכי בעולם הפרסום. במהלך עבודתי במשרדי פרסום מובילים, הובלתי קמפיינים עם כוחות מובילים במשק הישראלי והבינלאומי. תחום ההתמחות שלי היה פיתוח עסקי והובלת קמפיינים. במהלך העבודה סייעתי לחברות להשיק מוצרים ושירותים חדשים ולשדרג את הקיימים. עבורי, הייתה זו דרך מלאת סיפוק והייתי מסורה לה.

התהוותה של דרך המחולל בחיי

השינוי המשמעותי החל לאחר לידת ביתי הבכורה. המעבר מתל אביב לזיכרון יעקב ומזוגיות למשפחה היווה עבורי רגע מכונן. חוויית האימהות גרמה לי לראשונה לשאול שאלות לגבי האופן בו אני נוהגת את חיי ובהמשך, קיבלתי החלטה לפתוח בחיים עצמאיים.

את צעדי הראשונים כעצמאית התחלתי בליווי עסקים קטנים ובינוניים. אבל משהו לא הרגיש שלם. זיהיתי שוב ושוב חוויה של קושי, בדידות וחוסר ביטחון. הרגשתי כי תהליך ייעוץ עסקי שלם ויעיל, חייב להתחיל מהאדם. כדי להבין יותר, התחלתי ללמוד ביחידה ללימודי המשך של אוניברסיטת חיפה אימון יחידני וקבוצתי – מסלול אותו סיימתי בהצטיינות יתרה. בהמשך הוספתי לימודי אימון הוליסטי.

הקמתי עם שותפה את קבוצת הנטוורקינג הראשונה בישראל המיועדת לנשים. בתוך כך התחלתי להרצות ולהעביר קורסים בתחום היזמות והשיווק לעסקים קטנים ובינוניים ובהמשך, הקמתי והובלתי את "פורום נשים ליזמות עסקית" כשירות לקהילה בסבסוד המועצה המקומית. מודל זה זכה להצלחה רבה ויושם בערים שונות בארץ.

ההכשרות שקיבלתי אפשרו לי להתנסות בחיבור הבלתי ניתן להפרדה שבין האישי והעסקי. ליוויתי אנשים פרטיים, ארגונים ציבוריים ומשרדי ממשלה כאחד. במהלך העבודה, מצאתי את עצמי נשאלת "איך נוצר שינוי?" והבנתי שזהו המפתח לכל תהליך משמעותי. לאחר שנים של ליווי יזמים, זיהיתי דפוס החוזר שוב ושוב באופני החשיבה וההתנהגות של בני אדם רבים. המענה שהתחלתי לחפש לשאלה ולדפוסים אלו, היוו את הצעד הראשון בדרך "המחולל". השיטה שאיתה יצאתי לבסוף לדרך היא פרי מחקר בן שנים רבות המאפשר טרנספורמציה עמוקה מחוויית חסר לחוויית שפע, מחוויית חוסר מסוגלות לחוויה של עוצמה ומחוויית קושי לחוויית חופש פנימי.

על דרך המחולל

"המחולל" היא פילוסופיית חיים המציעה שיטה להנעת שינויים וצמיחה בחיי האדם. הזדמנות ייחודית זו להתבוננות פנימית ולמידת העצמי, מסייעת לגלות את עצמך, להסיר את החסמים שעמדו בדרכך ולנוע מקושי ותקיעות לרוגע, שלווה פנימית וחווית חופש, שאני מאמינה שהיא יקרה לך. מטרת העל של "המחולל" היא להחזיר את האדם לאדם. כאשר האדם חי בעולם באופן אותנטי והרמוני עם מהותו הפנימית ורצונותיו העמוקים, הוא פועל מתוך מהות החופש. הוא פעיל, יוזם וניחן בשלווה פנימית. הרצון, התשוקה והיכולת לפעול בעולם באופן המממש את המשמעות העמוקה שלך – זוהי תמציתו הטהורה של האושר.

עבודה בהתאמה אישית ובמגוון אפיקים

"המחולל" פועל בהשראת מבני ותהליכי הטבע ומשכפל חלקים ואיכויות שלו בשלל כלים לצמיחה אישית.

  • השיטה – תהליך עמוק ומורכב בסדרת מפגשי אחד על אחד.
  • קבוצות – סדרת מפגשים קבוצתיים לעבודה ברמה הארגונית או האישית בשיח ותהליך משותף.
  • הקלפים – קלפים ייחודיים המאפשרים עבודת עומק משמעותית בתהליך עצמאי.

למידע נוסף על שיטת "המחולל" וכלל השירותים הזמינים לך

אני ממתינה לך במרחק פניה אחת
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן